600 سوال آیین نامه سامانه رسمی راهنمایی رانندگی | driveing


در صورتی که از متقاضیان دریافت انواع گواهینامه هستید و قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی 100%) برایتان مشکل است اکنون با شرکت در آزمون‌های کاملا رایگان این سایت از قبول شدن در آزمون پیش روی خود مطمئن شوید. تعداد سوالات آزمون آیین نامه رانندگی، 30 مورد است که لازمه کسب نمره قبولی، 26 پاسخ درست است. به عبارتی اگر شما بتوانید 26 سوال آزمون را درست پاسخ دهید، قبول خواهید شد ولی اگر تعداد غلط های آزمونتان بیشتر از 4 غلط باشد، مردود می شوید.

  • تست آزمون رانندگی مثل یک شبیه‌ساز آزمون آیین نامه رانندگی عمل می‌کند و آزمونی را برگزار کرده که شامل اصل تستهای آیین نامه است آزمون آنلاین آیین نامه رانندگی 1402 بوده که شما به عنوان شرکت کننده در آزمون باید در زمان مشخص به این تستها پاسخ دهید.
  • ولی ما برای شما تست شبیه سازی شده و انلاین در سایت درایوینگ اماده کردیم که به صورت رایگان می توانید استفاده کنید و خودتان را محک بزنید.
  • در سایت گواهیار نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی و مقدماتی و فنی را دانلود کنید و به راحتی در آزمون های آیین کتاب آیین نامه رانندگی نامه قبول شوید.
  • با اجازه سایتتان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتم تا دیگران هم استفاده کنند.
  • تست ها استاندارد و مطابق با آخرین تغییرات تست های در سالهای اخیر ارائه شده است تا با خیال راحت برترین مرجع تست های آزمون آیین نامه رانندگی را در اختیار داشته باشید.

600 سوال آیین نامه سامانه رسمی راهنمایی رانندگی | driveing

تست ها استاندارد و مطابق با آخرین تغییرات تست های در سالهای اخیر ارائه شده است تا با خیال راحت برترین مرجع تست های آزمون آیین نامه رانندگی را در اختیار داشته باشید. یکی از نکات در مورد آزمون آیین نامه اصلی آنلاین 1402 این است که تست ها معمولا از بانک ثابتی تهیه میشود که اغلب تستهای به صورت تکرار شونده در آزمونهای بعدی پرسیده میشود. آیین نامه اصلی رانندگی، یکی از مهمترین مستنداتی است که برای رانندگان حائز اهمیت است. در این آیین نامه، قوانین و مقررات مربوط به رانندگی و حرکت در جاده‌ها به صورت کامل تشریح شده است.

حضور در کلاس‌های آموزشی برای همه افراد قبل از شرکت در آزمون‌های آیین‌نامه اجباری است. سرعت های مجاز در تقاطع ها در جاده ها اتوبان ها را بخونید، مواردی که مربوط به سبقت غیرمجاز میشه مثل تونل ها و پل ها را بخونید خیلی مهمه، تصاویر مربوط به تابلوهای رانندگی را هم مرور کنید ۳ الی ۴ سوال از بخش تابلوهای رانندگی میاد. همان طور که احتمالا می دانید، دیدن نقش مهمی در یاد گیری مطالب و به حافظه سپردن آن ها دارد. پس سعی کنید نمونه سوالات دشوار را به خوبی مورد تحلیل و بررسی قرار دهید تا به طور کامل در ذهنتان نقش ببندند. برای پاسخ به این سوالات به شما 20 دقیقه زمان خواهند داد و برای قبولی در این ازمون ها باید از بین این 30 سوال به 26 سوال پاسخ صحیح بدهید ( تا 4 سوال اشتباه پاسخ بدهید مشکلی نیست ولی پنجمین پاسخ اشتباه رد خواهید شد. بعد از اتمام آزمون، پاسخ درست سوالاتی را که اشتباه جواب داده اید به شما نشان می دهد تا بتوانید نقاط ضعف خود را بفهمید.

سوالات آزمون شامل اطلاعاتی درباره موارد فنی خودرو ،انواع تابلوها ، اعلانات و قوانین مصوب است .فرد بعد از کسب نمره قبولی در آزمون کتبی اجازه حضور در آزمون عملی را کسب می‌نماید. در صورتی که متقاضی در آزمون کتبی مردود شود باید یک یا دو جلسه در کلاس‌های آموزشی شرکت نموده و دوباره برای حضور در آزمون کتبی اقدام نماید. بهترین راه برای کسب موفقیت در مرحله آزمون کتبی مرور سخت‌ترین سؤالات آیین نامه رانندگی است. مرور این سوالات می‌تواند ذهن و دیدگاه افراد متقاضی تصدیق نامه رانندگی را نسبت به نوع و تعداد سؤالات آزمون‌ها روشن کند. آزمون آیین نامه اصلی یک آزمونی می باشد که متقضایان گواهینامه رانندگی و راهنمایی برای دریافت گواهینامه خود نیاز دارند تا درآن قبول شوند و این آزمون شامل سوالات مختلف در دسته بندی های خاص می باشد که این سوالات از خود کتاب آیین نامه اصلی طرح می شوند. با تمرین در این روش، می‌توانید علاوه بر افزایش دقت و تمرکز، سرعت و تصمیم‌گیری سریعتری نیز پیدا کنید.

موفقیت در تست آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی

در صورتی که شما یکی از متقاضیان دریافت گواهینامه هستید و قبولی در تست آزمون نهایی آیین نامه رانندگی برایتان واجب است یا به دلیل سخت و پیچیده شدن تستهای طراحی شده احساس نگرانی می‌کنید، در این سایت می‌توانید تست آزمون رانندگی 1402 را به صورت کاملا رایگان انجام دهید. کسب نمره قبولی در آزمون آیین نامه اصلی ۱۴۰۲برای همه افرادی که قصد دارند گواهینامه خود را در هر پایه ای دریافت کنند لازم و ضروری است و متقاضیان حتما باید قبل از شرکت در آزمون عملی این مرحله را پشت سر بگذارند. بله شما می توانید با شرکت کردن در آزمون های آنلاین آیین نامه رانندگی سایت ما، با تمام سوالات اصلی این آزمون آشنا شوید و دیگر برای مطالعه کتاب وقت نگذارید. رانندگی یک مهارتی است که در دنیای امروز از اهمیت بالایی برخوردار است.

تا 100 آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪) 1402[نمونه سوالات آیین نامه]