مهارت های آی سی دی ال ICDL دوره ICDL کلاس های تخصصی ICDL


علاوه بر این متقاضیان ثبت نام در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سازمان فنی و حرفه ای portaltvto.com و جست و جوی دوره مورد نظر اقدام به نام نویسی نمایند. لازم به ذکر است که افراد می توانند به صورت حضوری نیز درخواست ثبت نام خود را به آموزشگاه مربوطه اعلام کنند. در این دوره 7 مهارت مدرک بین المللی ICDL شامل مبانی فناوری اطلاعات، ویندوز 11، Office 2021 را بصورت کاربردی می آموزیدو پس از این دوره متخصص کار عمومی با کامپیوتر می شوید و در بین سایر دوستان و همکاران به عنوان یک فرد متخصص، متمایز و مرجع شناخته خواهید شد. برای اینکه متمایز و حرفه ای باشید ما برخی سرفصل های تخصصی و حرفه ای مانند تکنیک های پیشرفته مهندسی جستجو در اینترنت را به این دوره اضافه کردیم تا در سریعترین زمان بهترین نتایج را بدست آورید.

محتوای دوره

حتماً شما نیز در میان اطرافیانتان با افرادی مواجه شده‌اید که در رابطه با ICDL و آموزش آن حرف می‌زنند و حتی شما را ترغیب به یادگیری آن کرده و موجب ایجاد سؤال و کنجکاوی در ذهن شما شده‌اند. خب در واقع باید بگوییم که ICDL به یک گواهینامه بین‌المللی گفته می‌شود که به افرادی که مهارت‌های کامپیوتری را اتخاذ کرده باشند، داده می‌شود. این بدان معنا است که مدرک ICDL مهر تاییدی بر مهارت‌های کامپیوتری دارنده آن است. کلاس icdl به عنوان یک دوره کاملا کاربردی می تواند زمینه رشد و پیشرفت شما را در هر موقعیتی بهبود ببخشد. مخصوصا اینکه هزینه دوره icdl در مجتمع فنی آریا تهران بسیار پایین تر از کل ایران است.

  • دوره ICDL در مراکز مختلفی ارائه می شود که از جمله آن ها می توان به سازمان جهاد دانشگاهی، سازمان فنی و حرفه ای و مجتمع های فنی اشاره کرد.
  • در واقع سعی می کنیم کلیات جامعی از مهارت های هفتگانه کامپیوتر را با سرفصل های این آزمون مهم برای شما معرفی کنیم.
  • در دوره‌ای که ICDL را آموزش می‌بینید، کاربردی‌تری و متداول‌ترین مهارت‌های کامپیوتری را فرا می‌گیرید.
  • فکر می کنم شما هم با ما موافق باشید که، با توجه به زیاد شدن تعداد کلاس کامپیوتر در تهران ، انتخاب یک آموزشگاه ICDL که علاوه بر معتبر بودن بتواند مدرک فنی حرفه ای و بین المللی ICDL هم ارائه بدهد، کار سختی است.
  • دوره آموزش آنلاین icdl در جهاد دانشگاهی اصفهان برای علاقه‌مندان به یادگیری مهارت های هفتگانه آی سی دی ال کار با کامپیوتر به دو صورت حضوری و آنلاین در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌شود.
  • پس از گذراندن دوره ICDL 2022 (گواهی بین المللی کاربردی کامپیوتر) برای جذب نیرو در موسسات، سازمان ها و مراکز بین المللی از افراد دیگر، یک سر و گردن بالاتر هستید.

ازطرفی کار با نرم‌افزارهای آفیس، ازجمله ورد، اکسل، پاورپویت و اکسس را یاد می‌گیرید و می‌توانید از انواع قابلیت‌های مختلفی که دارند در خانه، اداره، دانشگاه و… استفاده کنید و کارهای‌تان را با بیشترین سرعت در کم‌ترین زمان انجام بدهید. بنابراین کار اصلی این نرم‌افزار این است که اطلاعات را در سطح وسیع حفظ می‌کند. دراصل می‌توان گفت مبانی اساسی کامپیوتر و آشنایی با ویژگی‌های فیزیکی رایانه در این سرفصل آموزش داده می‌شود. ICDL مخفف International Computer Driving Licence است و به‌معنی گواهی‌نامه بین‌المللی کاربری رایانه است. رستم پس از پرس‌وجو فهمید، قرار است در هفت مرحله با مهارت‌های اصلی رایانه آشنا شود تا پس از آن بتواند گلیم خودش را از آب دوره ICDL در تبریز بیرون بکشد.

آموزش مهارت های آی سی دی ال(مهارت های هفتگانه ICDL)

علاوه بر این دوره، در دوره ارز دیجیتال دانشجو به آموزش در زمینه ماهیت ارز دیجیتال و نحوه ایجاد و کارکرد آن پرداخته و می آموزد که چگونه با کمک اصول و فنون گوناگون در بازارهای سرمایه گذاری شرکت کرده و درآمد دلاری کسب نماید. دوره آموزشی ICDL یک دوره مقدماتی و جامع مختص یادگیری قواعد و اصول اولیه کار با رایانه محسوب می شود. در حال حاضر برخورداری از دانش مربوط به رایانه و توانایی کار با آن بیش از سایر زمان ها احساس می گردد. در دوره‌ی آموزشی ICDL موسسه آموزش عالی خرد، مهارت‌هایی که ذکر کرده‌ایم، به‌صورت کاربردی و به ساده‌ترین و قابل‌درک‌ترین روش ممکن، تدریس می‌شود. در دوره‌ای که ICDL را آموزش می‌بینید، کاربردی‌تری و متداول‌ترین مهارت‌های کامپیوتری را فرا می‌گیرید.

در این مهارت داوطلب می‌تواند برای خود صندوق پستی بسازد، Email دریافت کرده و ارسال کند. همچنین مدیریت فایل‌ ها، پوشه‌ ها، پنجره‌ ها و چگونگی کپی، انتقال و یا حذف پوشه‌ها و …. در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد. اگر پول کمی داشته باشید، احتمال این‌که به بانک بروید و پول‌تان را آنجا بگذارید خیلی کم است. چه می‌کنید؟ پول را در خانه، ماشین، داخل متکا و… نگه می‌دارید؟ مطمئنا نه.

مهارت های آی سی دی ال ICDL دوره ICDL کلاس های تخصصی ICDL