مشاوره مالیاتی شرکت خدمات مشاوره مالیاتی تهران صالح اندیشان | تکس مپ


ما مالیات کارتخوان یا دتگاه پوز نداریم و ما در واقع مالیات روی حساب بانکی و فعالیت مادی داریم یعنی بر اساس تراکنش های بانکی مالیات آن تعیین میشود. بر اساس واریز برای اشخاص حقوقی 25درصد سود را باید به عنوان مالیات پرداخت کنید و اشخاص حقیقی باید بر اساس جدول پلکانی ماده 131، 50 میلیون اول 15٪ و … میباشد که در مقاله ذکر شده است. مشاور مالیاتی راهکار های عملی برای کاهش حداکثری مالیات ارائه میدهد که در نهایت این کار سبب ذخیره سرمایه سازمان میشود و مشاور مالی در تصمیمات مهم سودآوری و خرید و فروش محصولات سازمان دخیل است. در مشاوره مالیاتی تلفنی مربوط به ارث و میراث شما میتوانید تمامی سوالات مربوطه را بپرسید و زمان خود را برای رفت و آمد صرف نکنید. به صورت کلی هزینه و نرخ مشاوره مالیاتی کسب و کار به عوامل مختلفی بستگی دارد. نرخ مشاوره مالیاتی به صورت نرخی ثابت و یکسان تعیین نشده و فاکتور های زیادی در تعیین کردن این نرخ دخیلند.

خصوصیات مشاوره مالیاتی حضوری

در مشاور مالیاتی رایگان برترین مشاوران مالیاتی تهران پاسخ سوالات شما را میدهند و میتوانید بدون هیچ هزینه از از تخصص و تجارب آن ها بهره مند شوید. برای مشاوره مالیاتی رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید و یا در قسمت نظرات سوالتان را مطرح کنید تا در کوتاهترین زمان بهترین مشاوران ما پاسخ تخصصی شما را بدهند. مشاور مالیاتی، صورت‌های مالی شرکت را به شفاف‌ترین و دقیق‌ترین شکل ممکن تدوین می‌کند. مشاور حقوقی با نظارت به جریان نقدینگی در شرکت از دریافتی‌ها تا پرداختی‌ها تلاش می‌کند تا نسبت به کنترل آن اقدام کند.

  • ولی تقریبا از سال های 1399 و 1400 شرایط کمی تغییر کرد و فرآیندهای نسبتا جدیدی مانند مالیات و بررسی تراکنش های مرتبط با پایانه های فروشگاهی مانند پوزها و درگاه های الکترونیک، کسب و کارها را تحت تاثیر قرار داد.
  • پرشین تکس با به‌کارگیری زبده‌ترین مشاوران و وکلای مالیاتی تضمین‌کننده ارائه خدمات در بالاترین سطح تخصص و بیشترین ضریب موفقیت است.
  • با کمک و راهنمایی مشاور مالیاتی می‌توان از پرداخت مالیات‌های سنگین خودداری نمود.
  • پس از رشد کسب و کار و سرمایه گذاری هوشمندانه، نوبت به مشاوره در امور مالی و مالیاتی می رسد، چرا که بایستی با توجه به نوع کسب و کارتان برای پرداخت مالیات خود برنامه ریزی داشته باشید.
  • به عنوان مثال چنانچه کارفرمایی، قرارداد صحیح با کارمندان خود منعقد نکند، ممکن است جریمه های کلان بیمه ای را متحمل شود.

مشاوره مالیاتی شرکت خدمات مشاوره مالیاتی تهران صالح اندیشان | تکس مپ تعرفه خدمات مشاوره آنلاین مالی و مالیاتی کاملا رایگان است و نرخ مشاوره تلفنی نیز بر اساس سوابق شغلی مشاورین و مدت زمان مشاوره بر حسب دقیقه متفاوت است. همان‌طور که اشاره کردیم، نقش مشاوره مالیاتی حفاظت از سرمایه و اموال کسب‌وکارها است. اما این مهم چگونه محقق می‌شود؟ در این راستا یک مشاور مالیاتی مجموعه‌ای از وظایف را برعهده دارد که در اینجا به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم. مشاورین مالیاتی ما در مؤسسه آقای مالیات نیاز به شناخت کافی از پرونده شما دارند اما اینکه چنین شناختی از مصاحبه با شما و شنیدن حرف‌های شما اتفاق خواهد افتاد یا بازبینی مستندات، به نوع پرونده شما بستگی خواهد داشت.

همچنین مشاوران مالیاتی از آخرین الزامات مالیاتی و تغییرات قانون چه در سطح سازمانی و چه در سطح کشوری مطلع هستند. همراه تکس مجموعه ای از کارشناسان مالی و مالیاتی است که در پی رفع مشکلات مالی و مالیاتی شما قدم بر میدارد. در این شرایط اداره مالیات اظهار نامه را رد کرده و به واسطه جرائم مرتکب شده، مالیات‌هایی سنگین و اضافه بر آنچه که باید پرداخت کند برای اشخاص در نظر می‌گیرد. همچنین با تنظیم دقیق و درست اظهار نامه‌ها و لوایح مالیاتی و یا نظارت مستقیم و دقیق بر نگارش اظهارنامه‌ها و فرم‌های مربوط، از ایراد جرائم مالی و مالیاتی و اعمال مالیات‌های سنگین برای شما ، جلوگیری کند.

هزینه تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی چقدر است؟

مطابق بند 2 ماده 1 قانون مالیاتهای مستقیم، هر شخص حقیقی ایرانی مقیم ایران، نسبت به کلیه درآمدهایی که در ایران یا خارج از ایران تحصیل می نماید، موظف به پرداخت مالیات است. در خصوص مالیات بر ارزش افزوده در صورتی که مشمول گروه سوم مالیاتی باشید، مشمول نخواهید بود. مجموعه حسابداری سما سوشیانت آریا مشاوره حسابداری را با پرسنل مجرب و با هزینه‌های مناسب در اختیار شما قرار می‌دهد. کادر مجرب ما از آموزش‌های لازم برای ارائه خدمات مختلف مشاوره ای برخوردار شده و از روش‌های مختلف برای ارائه این خدمات استفاده می‌کند. مشاوران مالیاتی می بایست نیم نگاهی به پتانسیل های شرکت و نقاط ضعف و قدرت آن هم داشته باشند.

هزینه مشاوره مالیاتی