سقف کناف مراحل نصب سقف کناف اجرای سقف کناف رویاهوس | panelgachikanaf


امروزه شرکت کناف از جمله شرکت های بین المللی در صنایع ساخت و ساز می باشد. سقف ها ودیوار های جداکننده، کناف سازه های فلزی یکپارچه گالوانیزه بوده که صفحات روکش دار گچی و سیمانی بر روی آن ها پیچ خواهند شد. بین صفحات درز هایی وجود داشته که با بتون درزگیر پر گشته است و سطوح صاف به وجود آمده رنگ آمیزی خواهد شد.

قشنگ‌ترین نمونه سقف کاذب چوبی و ماهرترین نصاب سقف چوبی کاذب

کناف طراحی شده برای سقف نیز در زیرمجموعه سقف کاذب کناف قرار گرفته و به شکل تخصصی توسط کناف احسانی مورد اجرا قرار خواهد گرفت. در این بخش بهترین و متنوع‌ترین نمونه‌های اجرا شده توسط کناف احسانی برای ساختمان با کاربری مسکونی، اداری و تجاری برای شما عزیزان به نمایش گذاشته شده است. جهت ایجاد ارتباط بین و تاثیر سقف کناف در زیبایی محیط داخلی، تمامی تصاویر به صورت قبل و بعد طراحی، اجرا و نصب در اختیار مشتریان قرار گرفته است. آشنایی با انواع سقف کناف و معرفی بهترین نصاب سقف‌کناف سقف کناف در قسمت زیر سقف اصلی نصب و به دیوارهای اطراف متصل است. حال که متوجه شدید سقف کناف دارای چه مدل هایی است و چه مزیت هایی دارد نوبت آن رسیده که بهترین شرکت در حوزه طراحی و اجرای سقف کناف را به شما معرفی کنیم تا دیگر برای انتخاب شرکت دچار اتلاف وقت نشوید. ساختارسقف کاذبکنافشامل زیرسازی سبک فولادی معلق ساخته شده با مقاطع L و U و C شکل می باشد که صفحات روکش دار گچی در یک یا دو لایه ، توسط پیچ مخصوص سقف های کاذب کناف بر روی آن ها نصب می گردد.

سقف کاذب :

در واقع این مدل در بین سقف های کاذب قرار می گیرد و می توان از آن به دو شکل متحرک و همچنین ثابت بهره برد. طریقه ساخت آن نیز به صورت اتصال هایی است که به سقف انجام می پذیرد. اگر سازه تراز ما F47 بود نبشی آن برای تراز میشود L25 واگر سازه ما CD60 بود نبشی ما برای تراز میشود UD28. رنگ پذیری مدل سقف کاذب کناف بسیار بالا بوده و امکان استفاده از رنگ های متنوع در آن وجود دارد.

صفحات گچی مقاوم در برابر رطوبت(MR)

سقف کناف مراحل نصب سقف کناف اجرای سقف کناف رویاهوس | panelgachikanaf

لازم به ذکر است که تایل های پیش ساخته به صورت شطرنجی و یکی در میان جاگذاری می شوند. با انجام این کار نشست اولیه تحت اثر وزن تایل ها ایجاد می گردد. در مرحله بعدی سطح را رگلاژ کرده و تایل های باقی مانده سقف نصب می شوند.

به طور کلی سقف‌های کنافی به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم می‌شوند. در سقف کناف متحرک امکان جدا شدن پنل‌ها وجود دارد، ولی در سقف کناف ثابت این امکان وجود ندارد. به دلیل انعطاف‌پذیر بودن این نوع از سقف، امکان ایجاد طرح‌های هندسی مختلف فراهم خواهد شد.

  • در اجرای این مدل کناف کاری سقف می توان هم از اشکال ساده و هم از اشکال منحنی و پیچیده استفاده کرد.
  • به دلیل ویژگی های کم نظیر آن به سرعت در میان مردم طرفداران بسیاری یافت و شعبه ‌ای از این شرکت نیز در ایران دایر شد.
  • و انتخاب طرح سقف کناف بستگی به علاقه و سبک دکوراسیون شما دارد.
  • سقف کاذب متحرک که به نام سقف های آرمسترانگ نیز شناخته خواهد شد.
  • همچنین در صورتی که طراحی مدرن مد نظر شماست میتوانید از لاین نور با شرکت پنل گچی کناف کرمانی دیفیویز استفاده کنید.
  • بسته و آویز نیمه، این قطعه مناسب ترین جایگزین برای اتصال پل محسوب خواهد شد.