راهنمای خرید انواع کباب پز گازی ارزان قیمت


خود یک کباب پز داشته باشید، باید ابتدا با انواع آن ها آشنا شوید تا بتوانید در زمان خرید مناسب ترین نوع را انتخاب کنید. تا اندکی سرد شود. میران فاصله شیر گاز تا کباب پز به طول ۵ متر را از لوله مسی و اگر بیشتر از این مقدار لازم بود از لوله های فولادی ویژه گاز شهری استفاده شود. جهت حمل و نقل و جابجایی کباب پز از باربری و خدمات اثاث کشی مطمئن کمک بگیرید، احتیاط کنید به لوله های کباب پز آسیب وارد نشود. پیشنهاد ما برای استفاده معمول و روزمره خرید انواع کباب پز خانگی است که با طراحی منحصر به فردی که دارند به تهیه و پخت کباب با بهترین کیفیت ممکن و سازگار با ذائقه ایرانی کمک میکنند. بعد از روشن شدن کباب پز گازی جریان گاز در المنت های کباب پز جریان پیدا می کند و به کمک فندک جرقه ای که روی کباب پز تعبیه شده و یا با استفاده از یک وسیله دیگر مثل کبریت می توان گریل کباب پز را شعله ور کرد.

اما باید اشاره داشت که هنوز افرادی هستند که محصولات قدیمی را با توجه به نیاز و کیفیت قابل قبول آنها مورد استفاده قرار می دهند. باربکیوی گازی یکی از محصولات بی نظیر مجموعه به شی است، که با قابلیت اتصال به گاز شهری و نوع طراحی یونیک آن، برای درست کردن کباب در آپارتمان و منازل شخصی بسیار مناسب است. با توجه به هزینه های خرید ملک و ویلا امروزه در شهرهای بزرگ آپارتمان سازی رشد قابل توجه ای یافته است از همین رو اکثر خانواده ها جهت پخت و پز یک کباب خوشمزه خانگی اقدام به خرید کباب پز های آپارتمانی در ابعاد مختلف می نمایند. كمك مينمايد ، وازيكي ازمزيتهاي مهم اين دستگاه محسوب مي شود،زماني كه به برق دسترسي داريدبه كمك آداپتورموتوربا برق به حركت درمي آيدوهنگامي كه به برق دسترسي نداريد ودرخارج ازمنزل درپيكنيك ياسفرهستيدازيك عدد باطري معمولي بزرگ سايزD استفاده مي كنيد،وهرعددباطري حدود5الي 7 ساعت كارمي كند.درحالت گازي نيازبه نظارت كامل هنگام پخت ندارد،كافي است شعله گازرابه دلخواه تنظيم كرده وبرحسب تجربه پس اززمان مشخصي يعني تازمان پخت به كارهاي ديگرتان برسيد.

بعد از اتصال این مدل از کباب پزها به گاز شهری، به وسیله دکمه یا درجه آن می توان دستگاه را روشن نمود. هم چنین می توان به راحتی درجه حرارت آن را تنظیم نمود. البته این اعداد به صورت پیشفرض میباشد و شما میتوانید این چیدمان و یا تعداد را تغییر دهید. هستید، نمونه های تابشی بهترین و مناسب ترین گزینه ممکن برای شما هستند. چرا که کباب پز ذغالی دود زیادی از خود تولید می کند و برای استفاده در آپارتمان و یا محیط های بسته گزینه چندان مناسبی به شمار نمی آید. باربیکیو گازی، گزینه مناسبی برای قرار گیری و استفاده در بالکن و تراس می باشد. باربیکیو برقی، نوع دیگری از کباب پز ها می باشد که به وسیله برق، به کباب نمودن مواد غذایی می پردازد. این نوع از کباب پز ها، به وسیله ذغال، سوخت مورد نیاز خود را تامین می کنند.

بعد از کار با انواع کباب پز به خاطر برجای ماندن ذرات غذایی و پاشیدن روغن طبیعی مواد به روی توری آن باید حتما تمیز شوند. اگر می خواهید برای آپارتمان خود باربیکیو ذغالی خریداری کنید، به شما توصیه می کنیم که این کار را نکنید. اگر به دنبال یک کبابپز برای آپارتمان هستید، مدل های متنوع باربیکیو برقی می تواند برای شما مناسب باشد. شما می توانید به راحتی اقدام به تهیه و خرید انواع کباب پز و باربیکیو در کیفیت های بسیار بالا و متنوع با قیمت های مناسب نمایید. گاز طبیعی سازگار با محیط زیست است ، به این معنی که دیگر برای تهیه کباب دیگر نیازی به خرید ذغال ندارید.

از متداول ترین نوع کبابپز های ذغالی می توانیم به ایستاده، رومیزی و فن دار اشاره کنیم. این کباب پزها علاوه بر آن که زحمت پخت یک غذای کبابی را کمتر می کنند، می توانند سبب شوند تا کیفیت بهتری را در پخت کباب در مقایسه با نوع پخت سنتی آن تجربه کنید. نوع کبابی که این دستگاه خواهد پخت به صورت کاملا یکدست است. انواع دستگاه بستنی ساز – دستگاه بستنی ساز قیفی ها انواع مختلفی دارند. خیلی وقتها افرادی که کباب کوبیده درست میکنند، از افتادن کوبیده روی شعله ها شکایت دارند. اطمینان حاصل کنید که کباب پز در جای ثابت و صاف قرار گرفته باشد. زمانی که برای مدت طولانی از باربیکیو استفاده نکردید، در زمان استفاده مجدد، نشتی شلنگ گاز کباب پز را بررسی کنید.

بسیاری از مدل های کوره های گازی دارای تعدادی چدن هستند که روی شعله های گاز قرار می گیرند و هنگامی که چدن ها قرمز می شوند ، می توانید مانند زغال حتی از گرما لذت ببرید تا کباب های شما نسوزند و با انواع کباب پز دقت پخته نشوند. یکی از موضوعاتی که برای بسیاری از افراد سوال است این است که کباب پز برقی بهتره یا کباب پز گازی ؟ با انتخاب کباب پزی که امکانات اضافه دارد؛ فقط مجبور خواهید بود که قیمت بیشتری را پرداخت نمایید. خرید و انتخاب خود را انجام دهید. پس از نصب کباب پز جهت تست کردن نشتی گاز به هیچ وجه از کبریت استفاده نکنید، فقط با کف صابون این کار را انجام دهید. اولین قدم برای ایمنی در نصب کباب پز، انتخاب یک مکان مناسب برای کباب پز می­ باشد. با در نظر گرفتن همه این فاکتورها باید کباب پزی با مناسب ترین ابعاد را انتخاب کنید.

کباب پز گازی

که البته مدل های ایستاده بیش تر برای رستوران ها، تهیه غذا ها، آشپزخانه های بزرگ و… کبابپزها برای رستوران و هتلهای بزرگ از نوع صنعتی تولید میشوند. همان طور که از نام این باربیکیو مشخص است، نوع سوخت آن، به وسیله گاز شهری تامین می شود. البته باید حتما سوخت مورد نیاز آن به وسیله کپسول گازی مایع تامین گردد. دقت داشته باشید که هیچ وسیله ای نزدیک به کباب پز نباشد تا تعادل شما را برهم بزند باعث از دست دادن تعادل شما نشود. در نزدیکی کباب پز تا شعاع ۵ تا ۱۰ متری از نگه داشتن محصولات قابل اشتعال مانند رنگ، حلالها و اسپری جداً خودداری فرمایید.

که خرید کباب پز استیل به دلیل مقاومت و راحتی در تمیز کردن آن بهترین گزینه است. کباب پز های برقی تولید شده در شرکت ابتکار استیل دارای المنت های پرقدرت و کم مصرف می باشند که به خوبی حرارت را بصورت یکنواخت در تمامی سطح کباب پز انتقال می دهند که باعث پخت مناسب و عالی کباب خواهد شد. کباب پزهای ۶۰ سانتی متری با ۹ عدد و کباب پزهای ۸۰ سانتی متری با ۱۲ عدد رویهی چدنی دارای سینی چربی گیر برای پخت انواع کباب و جوجه کباب هستند. با انجام این کار ذرات چربی و آلودگی با سرعت زیاد و بسیار راحت تر از سطح آن پاک خواهند شد. این نوع کباب پز ها همان مدل تابشی هستند که در بین اغلب آشپز ها و مدیر های رستورانی به کباب پز بدون دود معروف شده اند، تابش یکنواخت حرارت به سطح کباب باعث می شود تا ریزش چربی یا روغن کباب به سطح سرامیکی کمتر شده و مرحله پخت کباب پز بدون دود طی شود که برای بسیار از رستوران ها این امر قابل قبول و خوشایند می باشد.

کباب پز ارزان

این تقسیم بندی بر اساس نوع سوخت آن ها برای کباب نمودن مواد غذایی و مخصوصا گوشت می باشد. کباب پز گازی با استفاده از سوخت گاز طبیعی باعث می شود شما هر لحظه که می خواهید آن را طی مدت کوتاهی روشن نمایید. پیشنهاد می شود تا حداقل 15 دقیقه قبل از شروع پخت، باربیکیو را روشن کنید تا به میزان کافی گرم شود و سپس پخت را آغاز کنید. که فقط با باز کردن شیر گاز روشن شده، با تنظیم درجه شعله را به راحتی حرارت کم و زیاد می شود. این نوع از کباب پز ها نیز مانند باربیکیو های گازی، امکان تنظیم درجه حرارت دارند و از ایمنی بیش تری برخوردار می باشند. بعد از آن به علت دارا بودن قابلیت تنظیم حرارت در این مدل از کباب پزها می توان نسبت به نوع مواد غذایی مورد استفاده درجه آن را تنظیم و کنترل کرد.