بهترین کتاب‌های کمک‌درسی برای پایه یازدهم ریاضی | ketabko


کتاب های گام به گام از دیگر منابع خوب آموزشی در پایه یازدهم تجربی است. همواره سؤالات و پرسش‌های مطرح شده در کتاب درسی همچون فعالیت‌ها و تمرین‌ها از اهمیت بالایی برای طرح سؤالات امتحانی و حتی تست‌های کنکور دارد. لذا حل سؤالات و تمرینات کتاب درسی از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

دین و زندگی

بهترین کتاب‌های کمک‌درسی برای پایه یازدهم ریاضی | ketabko در بخش بهترین منبع مطالعه عربی هم در درسنامه و هم تست میتوان به کتاب های عربی یازدهم خیلی سبز و سیر تا پیاز عربی گاج و میکرو عربی دهم اشاره کرد . کتاب های معرفی شده منبع مناسبی از لحاظ درسنامه و تست هستند و همچنین کتاب سیر تا پیاز عربی گاج نیز جهت استفاده در امتحانات مدارس مناسب می باشد . با توجه به خدماتی نظیر دسترسی آسان، امکان بررسی و مقایسه کتاب و خرید مقرون به صرفه، خرید اینترنتی کتاب های کمک درسی یازدهم تجربی با تخفیف گزینه وراهکار مناسبی است. گستردگی و حجم بالای مطالب و همچنین ظرفیت محدود کتاب‌های درسی یازدهم تجربی، سبب شده تا کتاب‌های کمک درسی در زمینه‌های مختلف نظیر تست و آموزش بسیار کاربردی و تأثیرگذار باشد. کتاب آزمون شیمی یازدهم فار از آن دسته کتاب‌هایی است که به تمامی دانش آموزان به‌خصوص آن دسته از کسانی که به دنبال نمونه سوالات سخت و چالشی هستند، توصیه می‌شود. در‌واقع نمونه سوالات این کتاب کاملاً با سوالات آزمون سراسری مطابقت دارد و حتی بخشی از سوالات بسیار سخت و خارج از محدوده آموزشی کتاب است.

بهترین کتاب کمک‌درسی برای درس آمار و احتمال یازدهم ریاضی

فارسی یازدهم مبتکران درسنامه جامعی دارد و مباحث به صورت کامل و جزئی در این کتاب آورده شده است. کتاب زبان یازدهم سری آی کیو گاج سطح بالایی دارد و مخصوص کسانی است که می خواهند درصد بالایی در درس زبان کسب کنند. این کتاب تالیف سجاد عظمتی و علی منصف شکری است و شامل درسنامه و تست است.

کتابانه با امکان ارسال به اکثر نقاط کشور، امکان تهیه و خرید بهترین منابع آموزشی را برای اکثر دانش‌آموزان و معلمان سراسر کشور فراهم کرده است. توی رشته ی تجربی هم جز درسایی هست که معلمه تاکید زیادی رو حل تمریناتش دارن چرا که با ضریبی که داره توی آزمون های سراسری کمک زیادی برای بالارفتن رتبتون میکنه. پس اونا کتاب پرسش های چهار گزینه ای ریاضی سال یازدهم تجربی رو بهتون معرفی میکنن. کتاب های کمک درسی مناسب سال یازدهم رشته ی ریاضی در دروس حسابان و احتمال و هندسه شامل موارد زیر است. کتاب زیست نشر الگو و میکرو گاج نیز از منابع عالی برای مطالعه و تست زنی زیست سال یازدهم می باشد .

ادبیات فارسی یازدهم نشر الگو

به همین جهت ما در این مطلب قصد داریم که برای آشنایی بیشتر دانش آموزان و داوطلبان به معرفی بهترین کتاب کمک درسی شیمی یازدهم کتاب کمک درسی یازدهم بپردازیم. در این مقاله سعی خواهیم کرد بهترین منابع کمک درسی سال یازدهم در رشته ی ریاضی و تجربی و انسانی را معرفی نماییم . از دیگر منابع رایج و کتاب‌های کمک درسی پایه یازدهم درس شیمی، می‌توان به کتاب تست شیمی یازدهم مبتکران اشاره کرد.

  • ویژگی مشترک بانک تست‌های این ۴ کتاب دسته‌بندی تست‌ها از نظر موضوعی است.
  • کتاب زبان یازدهم سری آی کیو گاج سطح بالایی دارد و مخصوص کسانی است که می خواهند درصد بالایی در درس زبان کسب کنند.
  • زمانی که به پایه ی یازدهم میرسن چه در رشته ی تجربی باشن چه ریاضی یا انسانی کتاب های کمک درسی میتونه پلی به سوی موفقیت باشه.
  • پایه یازدهم ریاضی با داشتن دروس تخصصی فیزیک (۲)، شیمی (۲)، حسابان (۱)، هندسه (۲) و آمار و احتمال سهم مهمی در کنکور دارد.