برگزاری دوره آموزش کمک های اولیه ویژه مهندسین عضو خانه هلال نظام مهندسی یزد | آموزشگاه آپادانا تبریز


تنوع دوره های آموزشی مجازی هلال احمر بالا بوده و متقاضیان با عضویت در سایت هلال احمر می توانند در هر دوره دلخواه خود به صورت مجازی و غیر حضوری شرکت نمایند. دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی نیز دارای عناوین و سرفصل های مشترک با دوره کمک های اولیه هلال احمر می باشد. طی این دوره های آموزشی؛ شرکت کنندگان بر اساس سرفصل های مشخص سازمان هلال احمر، آموزش های تئوری و عملی در خصوص نحوه مقابله با بلایای طبیعی و اصول ایمنی و قانونی در کمک های اولیه را بمدت 16 ساعت فراگرفته و به تمرین مطالب ارائه شده به صورت عملی پرداختند. پس از شرکت در دوره های آموزشی هلال احمر و اتمام دوره، داوطلبان واجد شرایط می توانند در آزمون های تئوری و عملی هلال احمر شرکت نمایند. اگر داوطلبان در آزمون های دوره های مختلف هلال احمر پذیرفته شوند، گواهینامه آموزشی دوره مورد نظر را دریافت می نمایند. مطالعه مقاله زیر به داوطلبان کمک کرده تا از نحوه دریافت گواهینامه دوره های آموزشی هلال احمر مطلع شوند.

خبر فوری یارانه رئیسی

ابتدا داوطلبان سایت هلال احمر به نشانی khadem.ir را به صورت فارسی یا انگلیسی در مرورگر خود جستجو کنند. به دانشجویان
بعد از برگزاری آزمون گواهی نامه پایان دوره آموزشی کمکهای اولیه اعطاء گردید. سوال بیشتر افراد در خصوص دوره کمک های اولیه این است که آیا مدرک بین المللی کمک های اولیه به مراجعین می دهند؟ در پاسخ باید گفت بله شما می توانید با انتخاب مرکز مورد نظر پس پایان دوره برای دریافت مدرک بین المللی کمک های اولیه اقادام نمایید.

علاوه بر دوره کمک های اولیه، دوره آمادگی در برابر مخاطرات نیز به صورت حضوری و نیمه حضوری توسط جمعیت هلال احمر برای متقاضیان برگزار می شود. برای شرکت در دوره های آموزشی هلال احمر، متقاضیان باید به سایت جمعیت هلال احمر به نشانی khadem.ir مراجعه کرده و پس از یافتن دوره مورد نظر خود، از جزئیات مربوط به ثبت نام و برگزاری کلاس ها مطلع شوند. دوره های هلال احمر مانند دوره های مدیریت صنعتی به سه صورت حضوری، نیمه حضوری و آنلاین برگزار می شود.

سامانه ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۲

ابتدا به صفحه اصلی سایت هلال احمر مراجعه کرده سپس از طریق ارتباط با کارشناسان مرکز از هزینه دوره کمک های اولیه هلال احمر مطلع شوید. پس از ثبت نام در دوره های آموزشی هلال احمر، داوطلبان باید از زمان برگزاری دوره ها و همچنین نحوه برگزاری دوره ها مطلع شده و در زمان مقرر در جلسات آموزشی هر دوره حاضر شوند. در خصوص سر فصل های آموزش کمک های اولیه بهتر است بدانید این دوره ها طبق استانداردهای سازمان فنی و حرفه ای کشور است و اساتید متخصص و مجرب مراکز معتبر ملزم به آموزش کمک های اولیه و تزریقات و تمام سرفصل های کلاس آموزش کمک های اولیه در تهران به صورت کامل و کاربردی هستند. پس از گذراندن دوره آموزشی انتخابی، داوطلبان باید در آزمون نظری و آزمون عملی مربوط به دوره شرکت نمایند. داوطلبانی که در آزمون ها نمرات 14 و بالاتر از کل 20 نمره را کسب کنند، در آزمون پذیرفته شده و می توانند مدرک پایان دوره آموزشی مربوطه را از جمعیت هلال احمر اخذ نمایند. به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ محمود مظفری از اجرای کارگاه‌های سیار و برگزاری آموزش های یک روزه در دستگاه‌ها و نهادهای شهرستان‌ها در روز جهانی کمک های اولیه، خبر داد.

برگزاری دوره آموزش کمک های اولیه ویژه مهندسین عضو خانه هلال نظام مهندسی یزد | آموزشگاه آپادانا تبریز اغلب خدمات این سازمان در جهت ارائه کمک های داوطلبانه امدادی در مديريت سوانح، فعالیت‌های جوانان، خدمات پزشكي و بهداشتي، خدمات توانبخشی، خدمات تداركات پزشكی، خدمات پزشكي حج و زيارت، همكاري ها و ارتباطات بين المللي بشر و از همه مهمتر آموزش و پژوهش است. شاید نیاز نباشد که دوره کمک‎‌های اولیه را در زمان مشخص و محدودی مطالعه کنید، با این حال اگر در مهارت‌های کمک‌های اولیه تازه‌وارد هستید، بهتر است فراگیری آن را از آغاز و به ترتیب شروع کنید. از سویی دیگر دوره های آموزش همگانی غیر رسمی این سازمان نیز در راستای ارتقا سطح دانش عمومی جامعه در حال برگزاری است. ابتدا با تعریف پانسمان خصوصیات آن آشنا می شوید سپس نحوه شستشوی زخم و روش انجام پانسمان و ثابت کردن آن را آموزش می بینید. این حادثه ۵ مصدوم داشت که پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی دو تن از مصدومان توسط نجاتگران ۳ مصدوم دیگر توسط نیرو‌های اورژانس به مرکز درمانی منتقل شد.

  • بلافاصله تیم پایگاه امدادونجات رازمیان دفتر نمایندگی جمعیت هلال احمر الموت غربی جهت امداد رسانی به محل حادثه اعزام شدند.
  • سازمان هلال احمر در بخش آموزش در فضای مجازی بسیار فعال و پویا عمل کرده است و در حال حاضر  تعداد زیادی از دوره های متنوع آموزشی رایگان در سامانه آموزش مجازی این سازمان قابل دسترسی است.
  • سوال بیشتر افراد در خصوص دوره کمک های اولیه این است که آیا مدرک بین المللی کمک های اولیه به مراجعین می دهند؟ در پاسخ باید گفت بله شما می توانید با انتخاب مرکز مورد نظر پس پایان دوره برای دریافت مدرک بین المللی کمک های اولیه اقادام نمایید.
  • داوطلبان در یک دوره نظری و عملی 1320 ساعته با مباحث مختلف کمک های اولیه به طور کامل آشنا می شوند.
  • اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما استفاده می‌شود، و پشتیبانی از تجربه شما در این وبسایت، و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است.
  • پس از شرکت در دوره های آموزشی هلال احمر و اتمام دوره، داوطلبان واجد شرایط می توانند در آزمون های تئوری و عملی هلال احمر شرکت نمایند.