اتاق فرار یا اسکیپ روم چیست + قانون و قوانین این بازی | allescape


در این بازی، شما در نقش دوست یک مهندس هستید و باید به دنبال شی با ارزشی بگردید و با استفاده از این شی همسر دوست خود اتاق فرار اکشن را نجات بدهید. اتاق فرار میتواند در یک خانه متروکه، زندان و یا در یک موقعیت خاص باشد و با فضاسازی مرتبط خواهد بود. یا امکان داره شما یه دستگاه الکتریکی یا مکانیکی و از یک طریق خاص فعال کنید . معماها هرچه که باشه سرنخ حل کردن داخل اتاق هست فقط باید هواستون را جمع کنید. این بازی مناسب خانواده ها، همکاران، دانشجویان و دوستانی می باشد که می خواهند به صورت گروهی یک تفریح را تجربه کنند. در صورتی که در طول بازی شما در حل پازل و یا عبور از مرحله‌ای دچار مشکل شده باشید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درخواست کمک کنید.

  • پازل پارتی یکی از محصولات جدید مجموعه‌ اسکیپ روم دات‌آی‌آر است.
  • این بازی اولین بازی از سری بازی‌های شکار گنج (یا همان بازی محیطی) در ایران است.
  • اگر با وجود راهنمایی‌ها همچنان سردرگم مانده‎ اید، در پایان بازی به بیرون از اتاق هدایت خواهید شد.
  • البته خوشبختانه تعداد اسکیپ روم‌ها در حال افزایش است و تقریبا هرکس با هر سلیقه‌ای که دارد، می‌تواند بازی اتاق فرار مورد نظر خود و دوستانش را انتخاب کند.
اتاق فرار یا اسکیپ روم چیست + قانون و قوانین این بازی | allescape

البته در مرحله بعد مطالعه نقد بازی و نظرات کاربران و حتی بازدید از تیزر و پوستر و مطالعه پیش سناریو بازی میتواند در انتخاب صحیح بازی به شما کمک شایانی کند. اتاق فرار بازی ماجراجویانه‌ایی است که بازیکنان آن برای رسیدن به هدف خود (که فرار از اتاق است)، مجموعه‌ایی از معماها را حل می‌کنند. ایده اصلی اتاق فرار از دل بازی‌های کامپیوتری برآمد و در دنیای واقعی، شما را به حل کردن یک سری معما دعوت می‌کند. اولین بار این بازی در کشورهای آسیای شرقی طراحی شد، سپس طرفداران بسیاری پیدا کرد. اولین اتاق فرار در سال 2007 در کیوتور توسط تاکاو کاتو افتتاح شد.

توصیه به بازیکن اسکیپ روم:

زیرا برخی از سرنخ‌ها برای حل معما در خلال توضیحات و قوانین بازی وجود دارد.هر اتاق فراری قوانین مخصوص خودش را دارد که توجه به آن‌ها می‌تواند باعث برنده شدن در بازی اسکیپ روم شود. «Escape the Mansion» یک اپلیکیشن اتاق فرار است که توسط شرکت «GiPNETiX» توسعه یافته که خالق بازی محبوب اتاق فرار «100 Doors» است. بازیکنان باید با حل پازل در اتاق‌ها از عمارت قدیمی و ترسناک فرار کنند. «Escape the Mansion» توسط بیش از یک میلیون نفر دانلود شده است که نشان از محبوبیت زیادی این بازی دارد. اگر عاشق انجام بازی‌های هیجان انگیز هستید، مطمئناً این بازی شما را سرگرم خواهد کرد. «Cube Escape» مجموعه‌ای از بازی‌های اتاق فرار است که حول یک محیط مرکزی به نام «Rusty Lake» روایت می‌شود.

تاج اکسیپ روم در ادامه به پرطرفدارترین بازی های اتاق فرار برای سیستم عامل های اندروید و ios اشاره نموده و لینک دانلود آنها را ارائه خواهد داد. تا به امروز بیش از ۱۰۰ اتاق فرار با ژانرهای مختلف معمایی، کارآگاهی، ترسناک، دلهره‌آور و تئاتر تعاملی در تهران افتتاح شده‌اند. در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین اتاق فرارهای تهران را که از جاهای دیدنی تهران به شمار می‌آیند، به تفکیک مناطق به شما معرفی کنیم.

تخفیف اسکیپ روم (پیشنهاد)

نکته مهم دیگر این است که به سراغ افرادی نروید که مثل شما فکر می‎کنند. همان‌طور که اشاره کردیم در بازی اسکیپ روم اولین المانی که به چشم می‌خورد کار تیمی است، پس اتاق فرار به‌راحتی می‌تواند روحیه همکاری را در افراد افزایش دهد به‌خصوص گرو سنی جوان و نوجوان. داستان اکثر بازی‌های اتاق فرار هیجان‌انگیز و رعب‌آور است، اما اتاق فرارهای دیگری هم وجود دارد که از ژانرهای سرقت، کمدی، تعاملی و از این قبل سبک‌ها استفاده می‌کنند.