اتاق فرار ترسناک تهران، کرج | allescape


شما شصت دقیقه فرصت دارید تا مقبره خوفو را یافته و طلسم را باطل و از آنجا فرار کنید. این بازی ۶۰ دقیقه است و به ۳ تا ۶ نفر بازیکن نیاز دارد و برای رده سنی ۱۰ سال به بالا مناسب است. در اتاق فرار مرد هلندی، شما با پرونده‌های ساختگی با جرایم امنیتی روبرو خواهید شد.

اتاق فرار اسکیپ مستر

اتاق فرار انیگما یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین مجموعه‌هایی است که سناریوهای مختلف با دکوراسیون‌های جذاب را ارائه می‌کند. اتاق فرار انیگما با دارا بودن پرسنل آموزش دیده و حرفه‌ای، می‌تواند به راحتی بازی‌ها و سناریوها را مدیریت کند. خلق سناریوهای جذاب در کنار معماهای چالش برانگیز در اتاق فرار انیگما، هر روز این مجموعه را میان علاقه‌مندان به اتاق فرار محبوب‌تر می‌کند. اگر شما هم عاشق این بازی جذاب هستید، برای تجربه سناریوهایی که در ادامه ذکر کرده‌ایم، پا به این مجموعه بگذارید.

این شامل ترس های ناگهانی پرش ، چراغ های چشمک زن ، جلوه های صوتی مهیج و وسایل آل اسکیپ دات آی آر ترسناک است. سناریوهای اتاق فرارها مختلف هستند که هر کدام، با توجه به مبلغی که برایشان می‌پردازید، درجه سختی و هیجان‌های مختلفی دارند. درجه سختی این بازی بالا است و شما در ابتدا روی یک صندلی خواهید نشست؛ آن هم در حالی که پاها، دست‌ها، کمر، گردن و حتی چشم شما بسته خواهد شد. اتاق فرار گرمابه یکی از متفاوت‌ترین اسکیپ روم‌های حال حاضر شهر تهران با فضای نوستالژیک و باورپذیر سنتی ایرانی است. در این اتاق فرار شما فقط با ترس‌های قدیمی و دلهره‌هایی که در سایر اتاق فرار ها تجربه کردید مواجه نیستید و با معنای جدیدی از اسکیپ روم مواجه می‌شوید.

  • در طول این سفر ماجراجویانه باید سعی کنید زنده بمانید و ژن پدربزرگ دکتر را به دستش برسانید.
  • این مجموعه شامل دو بخش، اتاق های فرار مشتمل بر ۶ اتاق مختلف، بازی‌های متنوع روميزی و شب‌های مافیا است .
  • تا بخواین به خودتون بیاین جناب قاتل به شما سم تزریق میکنه و دستو پاهاتونو میبنده و میندازتتون یه گوشه.
  • سناریوی این اسکیپ روم بر اساس سری فیلم های saw یا اره نوشته شده و ترس و هیجان اساس داستان این بازیه.
  • یکی از جذاب‌ترین و هیجان‌انگیزترین بازی‌های دسته جمعی و گروهی که این روزها به شدت محبوب شده، اتاق فرار است.

معماها گاهی ترسناک، رمزآلود، هیجانی و گاهی ترکیبی از ژانرهای مختلف هستند. معمولا بازی‌های اسکیپ روم بین ۳ تا ۸ نفر ظرفیت دارند اما بسته به داستان بازی و فضای مجموعه، این تعداد ممکن است کمتر یا بیشتر باشد. در بهترین اتاق فرارهای تهران می‌توانید ژانرهای مختلفی از بازی فرار را تجربه کنید. از بهترین اتاق فرارهای تهران که بزرگ‌ترین اتاق‌های فرار را دارد، مجموعه اسکیپ رومیست است.

بهترین و ترسناک ترین اتاق فرار تهران کدام است؟

اتاق فرار ترسناک تهران، کرج | allescape

سعی کنید ابتدا با کلیات اتاق فرار و بازی‌های آسان با ضریب سختی متوسط و غیر ترسناک آشنا شوید و سپس وارد بازی‌های معمایی و گروهی دلهره‌آور مثل آخرین نفر و طالع نحس شوید. برای تفریح در اتاق فرار ترسناک لازم نیست استاد حل پازل های مختلف باشید، اتاق فرار برای همه افراد طراحی شده و برای راحت تر شدن خیالتون هم میتونید قبل از انتخاب اتاق فرار سطح دشواریش رو بررسی کنید. اتاق فرارها براساس مهارت بازیکن ها از ساده تا دشوار طبقه بندی شدند و شما هر چقدر بیشتر تجربه کسب کنید میتونید سطح های بالاتر رو برای بازی و فرار انتخاب کنید. مجموعه‌های مختلفی در تهران اتاق فرار دارند که معروف‌ترین آن‌ها انیگما، اسکیپ روم دات‌آی‌آر و .. آنچه مجموعه اسکیپ کیوب به‌دنبال آن است، تجربه‌ای هرچه بهتر و شاداب‌تر شما از اتاق فرارهای موجود در تهران و ایران است و تا حد بسیار زیادی به این شعار خود عمل کرده است.

اتاق فرار یا اسکیپ روم